Program za CineStar kina za kinotjedan od 21.12.2017. do 27.12.2017.

CINESTAR MOSTAR
Mepas Mall, Kardinala Stepinca bb, Mostar

Najveći Showman • Pretpremijera • The Greatest Showman •
• biografija, mjuzikl • Redatelj: Michael Gracey • Gl. uloge: Hugh Jackman, Zac Efron
2D 14:45**, 20:20*

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Pretpremijera • Jumanji: Welcome to the Jungle •
• akcija, avantura, komedija • Redatelj: Jake Kasdan • Gl. uloge: Dwayne The Rock Johnson, Jack Black
REALD 3D 21:45 samo uto sri

Ferdinand – sink • Premijera • Ferdinand •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Carlos Saldanha • Glasovi: Igor Kovac, Marko Kofs
2D 11:00**, 14:00 osim pon čet pet, 16:15*, 18:30*
EXTREME 2D 11:00 samo sub uto sri
REALD 3D 13:00 samo sub uto sri, 15:00**, 15:10 samo sub uto sri, 17:20*

Madame • Premijera • Madame •
• komedija, drama • Redatelj: Amanda Sthers • Gl. uloge: Sue Cann, Toni Collette
2D 13:00**, 16:15 osim ned čet, 20:00 samo čet, 20:30 osim ned čet, 22:00 samo čet

Traži se stari • Premijera • Father Figures •
• Komedija • Redatelj: Lawrence Sher • Gl. uloge: Owen Wilson, J.K. Simmons
2D 14:30**, 19:30*, 21:45 osim ned uto sri, 22:30 samo uto sri

Ratovi zvijezda: Posljednji Jedi • Star Wars: The Last Jedi •
• SF, akcija, avantura • Redatelj: Rian Johnson • Gl. uloge: Daisy Ridley, John Boyega
EXTREME 2D 11:15**, 13:15 samo sub uto sri, 19:15*, 22:15*
REALD 3D 20:45*
EXTREME 3D 14:15**, 16:15*

Medvjedić Paddington 2 – sink • Matineja • Paddington 2 •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Paul King • Glasovi: Filip Juričić, Ranko Tihomirović
2D 11:30 samo sub uto sri, 11:45**, 13:45 samo sub uto sri, 18:15*

Hvala vam na službi • Thank You for Your Service •
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Jason Hall • Gl. uloge: Haley Bennett, Miles Teller
2D 22:25 osim ned čet

Tajna broja 7 • What Happened To Monday •
• SF, triler • Redatelj: Tommy Wirkola • Gl. uloge: Noomi Rapace, Willem Dafoe
2D 22:30 osim ned uto sri

Čudo • Wonder •
• Drama • Redatelj: Stephen Chbosky • Gl. uloge: Julia Roberts, Owen Wilson
2D 12:15**, 17:45 samo čet, 18:15 osim ned čet

Coco i velika tajna- sink • Matineja • Coco •
• animirani, pustolovni, komedija • Redatelj: Adrian Molina • Glasovi: Dino Miklaužić, Fabijan Pavao Medvešek
2D 11:15 samo sub uto sri, 13:45 samo sub uto sri

Stig’o ćale 2 • Daddys Home 2 •
• Komedija • Redatelj: Sean Anders • Gl. uloge: Will Ferrell, Mark Wahlberg
2D 16:05 samo čet pet sri

Ekipa iz džungle – sink • Matineja • Jungle Bunch •
• Animirani • Redatelj: David Alaux • Glasovi: Ivan Đuricic, Filip Juricic
2D 11:45 samo sub uto sri

Božić kod zločestih mama • A Bad Moms Christmas •
• Komedija • Redatelj: Jon Lucas • Gl. uloge: Mila Kunis, Kathryn Hahn
2D 16:00 samo sub pon uto

Moja čudovišna obitelj – sink • Matineja • Happy Family •
• Animirani • Redatelj: Holger Tappe • Glasovi: Dijana Vidusin, Ranko Zidarić
2D 11:00 osim pon čet pet

* = osim ned, ** = samo ned

CINESTAR BIHAĆ
Bingo, Žrtava Srebrničkog genocida bb, Bihać

Najveći Showman • Pretpremijera • The Greatest Showman •
• biografija, mjuzikl • Redatelj: Michael Gracey • Gl. uloge: Hugh Jackman, Zac Efron
2D 19:05

Ferdinand – sink • Premijera • Ferdinand •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Carlos Saldanha • Glasovi: Igor Kovac, Marko Kofs
2D 16:00**, 16:45 samo čet
EXTREME 2D 11:00*
REALD 3D 13:45*, 17:45 samo čet, 18:15**

Madame • Premijera • Madame •
• komedija, drama • Redatelj: Amanda Sthers • Gl. uloge: Sue Cann, Toni Collette
2D 20:00 samo čet, 20:30**

Traži se stari • Premijera • Father Figures •
• Komedija • Redatelj: Lawrence Sher • Gl. uloge: Owen Wilson, J.K. Simmons
2D 21:15

Ratovi zvijezda: Posljednji Jedi • Star Wars: The Last Jedi •
• SF, akcija, avantura • Redatelj: Rian Johnson • Gl. uloge: Daisy Ridley, John Boyega
EXTREME 2D 16:15, 22:15
EXTREME 3D 13:15*, 19:15

Medvjedić Paddington 2 – sink • Matineja • Paddington 2 •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Paul King • Glasovi: Filip Juričić, Ranko Tihomirović
2D 11:30*, 17:00**

Hvala vam na službi • Thank You for Your Service •
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Jason Hall • Gl. uloge: Haley Bennett, Miles Teller
2D 22:25 samo pet ned uto

Tajna broja 7 • What Happened To Monday •
• SF, triler • Redatelj: Tommy Wirkola • Gl. uloge: Noomi Rapace, Willem Dafoe
2D 21:55 samo čet, 22:25 samo sub pon sri

Čudo • Wonder •
• Drama • Redatelj: Stephen Chbosky • Gl. uloge: Julia Roberts, Owen Wilson
2D 14:45*

Coco i velika tajna- sink • Matineja • Coco •
• animirani, pustolovni, komedija • Redatelj: Adrian Molina • Glasovi: Dino Miklaužić, Fabijan Pavao Medvešek
2D 11:45*

* = samo sub ned, ** = osim čet

CINESTAR TUZLA
City center Bingo, Mitra Trifunoviča Uče 2, Tuzla

Najveći Showman • Pretpremijera • The Greatest Showman •
• biografija, mjuzikl • Redatelj: Michael Gracey • Gl. uloge: Hugh Jackman, Zac Efron
2D 14:45**, 20:15*

Jumanji: Dobrodošli u džunglu • Pretpremijera • Jumanji: Welcome to the Jungle •
• akcija, avantura, komedija • Redatelj: Jake Kasdan • Gl. uloge: Dwayne The Rock Johnson, Jack Black
REALD 3D 21:45 samo uto sri

Ferdinand – sink • Premijera • Ferdinand •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Carlos Saldanha • Glasovi: Igor Kovac, Marko Kofs
2D 11:00 samo sub ned pon, 14:00 samo sub ned pon, 16:15*, 18:30*
REALD 3D 13:00 samo sub pon, 15:00**, 15:10 samo sub pon, 17:20*

Madame • Premijera • Madame •
• komedija, drama • Redatelj: Amanda Sthers • Gl. uloge: Sue Cann, Toni Collette
2D 13:00**, 16:15*, 20:00 samo čet, 20:30 osim ned čet

Traži se stari • Premijera • Father Figures •
• Komedija • Redatelj: Lawrence Sher • Gl. uloge: Owen Wilson, J.K. Simmons
2D 14:30**, 19:30 osim ned čet, 20:30 samo čet, 21:45 samo pet sub pon
21:55 samo čet, 22:30 samo uto sri

Ratovi zvijezda: Posljednji Jedi • Star Wars: The Last Jedi •
• SF, akcija, avantura • Redatelj: Rian Johnson • Gl. uloge: Daisy Ridley, John Boyega
2D 11:15**, 13:15 samo sub pon, 19:15*, 22:15*
REALD 3D 14:15**, 16:15*, 20:45*

Medvjedić Paddington 2 – sink • Matineja • Paddington 2 •
• animacija, komedija, obiteljski • Redatelj: Paul King • Glasovi: Filip Juričić, Ranko Tihomirović
2D 11:30 samo sub pon, 11:45**, 13:45 samo sub pon, 18:15*

Hvala vam na službi • Thank You for Your Service •
• biografija, drama, ratni • Redatelj: Jason Hall • Gl. uloge: Haley Bennett, Miles Teller
2D 22:25 osim ned čet

Tajna broja 7 • What Happened To Monday •
• SF, triler • Redatelj: Tommy Wirkola • Gl. uloge: Noomi Rapace, Willem Dafoe
2D 22:30 osim ned uto sri

Čudo • Wonder •
• Drama • Redatelj: Stephen Chbosky • Gl. uloge: Julia Roberts, Owen Wilson
2D 12:15**, 18:15*

Coco i velika tajna- sink • Matineja • Coco •
• animirani, pustolovni, komedija • Redatelj: Adrian Molina • Glasovi: Dino Miklaužić, Fabijan Pavao Medvešek
2D 11:15 samo sub pon, 13:45 samo sub pon

Stig’o ćale 2 • Daddys Home 2 •
• Komedija • Redatelj: Sean Anders • Gl. uloge: Will Ferrell, Mark Wahlberg
2D 16:05 samo čet pet sri

Ekipa iz džungle – sink • Jungle Bunch •
• Animirani • Redatelj: David Alaux • Glasovi: Ivan Đuricic, Filip Juricic
2D 11:45 samo sub pon

Božić kod zločestih mama • A Bad Moms Christmas •
• Komedija • Redatelj: Jon Lucas • Gl. uloge: Mila Kunis, Kathryn Hahn
2D 16:00 samo sub pon uto

Moja čudovišna obitelj – sink • Matineja • Happy Family •
• Animirani • Redatelj: Holger Tappe • Glasovi: Dijana Vidusin, Ranko Zidarić
2D 11:00 samo ned pon

* = osim ned, ** = samo ned